Pivní vaky

Největší výhodou tankového systému čepování piva je to, že pivo nepřichází do kontaktu se vzduchem ani jinými plyny, a díky tomu nezvětrává a zůstává čerstvé. Toho je dosaženo použitím jednorázových pivních vaků, které se do tanku vkládají vždy před stočením piva z cisterny. Tento systém se obvykle označuje jako „bag-in-tank“.

Vyvinuli jsme vlastní výrobu vaků, abychom mohli nabízet tankový systém s veškerým příslušenstvím.

Vaky jsou svařovány z několika vrstev plastových fólií, které jsou odolné vůči extrémním teplotám i tlaku v pivních tancích. Díky speciální metodě vkládání se vak po uložení do tanku během plnění pivem sám automaticky rozvinuje. Jakmile je vak v tanku naplněn pivem, vyvíjí se na něj tlak pomocí vzduchového kompresoru, který vhání vzduch mezi stěnu tanku a vak, a pivo je tak tlačeno pivním vedením až do pípy.

Naše nabídka pivních vaků LUKR

  • stojaté
  • ležaté
  • s hrdlem „Beer drive“
  • s hrdlem „Duotank“
  • na míru dle přání zákazníka

9 + 10 =

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.