Perfect Pour Academy

Vítáme Vás na Perfect Pour Academy 

U nás v LUKRu věříme, že uvařit skvělé pivo je pouze část úspěchu. Sládek pivo vaří, ale výčepní ho dělá. Výčepní řemeslo a umění čepování piva vnímáme jako součást české pivní kultury. Naším cílem je toto řemeslo udržovat, rozvíjet a šířit, aby míst, kde dostanete perfektně ošetřené čepované pivo, bylo na světě co možná nejvíce.

Proto jsme založili „Perfect Pour Academy“ – školící centrum, kde učíme profesionály i amatéry z domova i ze zahraničí, jak se správně starat o výčep od sklepa až po kohout a jak načepovat dokonalou Hladinku, Šnyt či Mlíko.“

Škola
čepování

Zajímáte se o výčepní řemeslo a chtěli byste se naučit, jak správně čepovat pivo a zajistit jeho kvalitní servírování?

 

Škola
sanitace

Máte svůj podnik a potřebujete, aby Vaši zaměstnanci měli co nejlepší zkušenosti v oblasti péče o nápoje?

 

LEKTOR ONDŘEJ ROZSYPAL

Od roku 2015 se Ondřej Rozsypal, který původně pracoval jako sportovní střelec, věnuje výčepnickému řemeslu. Jeho příběh ukazuje, že nic není nemožné a že hlavním problémem bránícím něčemu se dařit může být naše vlastní mysl.

Po dokončení studia na sportovním gymnáziu v Ostravě se Ondřej přestěhoval do západočeského města, které je kolébkou našeho národního nápoje – piva. Zaujala ho jeho atmosféra a klidný životní styl, a tak se rozhodl v tomto městě zůstat i po skončení své sportovní kariéry. Začal hledat způsoby, jak docílit dokonalosti podávání piva stejné značky v různých podnicích.

Díky svému úsilí se Ondřej vypracoval do pozice hlavního výčepního v Šenku a restauraci Lékárna. Stal se trojnásobným finalistou soutěže výčepních Pilsner Urquell Master Bartender a v roce 2022 ji dokonce dokázal vyhrát. V roce 2019 složil zkoušku sanitačního technika nápojových cest.

Ondřejovo oblíbené motto je, že každé pivo, které uvaří sládek, je skvělé. To, zda bude pivo skutečně vynikající, však záleží na výčepním, který musí udržovat dokonalou kvalitu a správnou péči o nápoj, aby zůstal chutný a osvěžující.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.