O společnosti LUKR CZ

Společnost LUKR CZ vznikla v roce 1991 a od svého založení se nepřetržitě věnuje vývoji
výrobků v oblasti pivní gastronomie.

Neustále sledujeme trendy a cíleně investujeme do modernizace výroby, abychom byli schopni nabídnout naše výrobky v perfektní kvalitě, včas a s adekvátním servisem.

Bez nadsázky si troufáme říci, že na našem trhu ve svém oboru určujeme směr, o čemž svědčí i udělené chráněné vzory a patenty.

V současnosti věnujeme nemalé úsilí i investice vývoji a výrobě zejména dvouplášťových dochlazovaných tanků, které nabízíme v různých objemech i povrchových úpravách. Náš tým zkušených pracovníků je schopen realizovat několik montáží na různých místech zároveň a poskytovat i následný servis.

Věříme v globální rozmach tankového hospodářství, protože jsme přesvědčeni, že je to v současnosti nejlepší způsob transportu a distribuce piva při zaručení zachování jeho kvality po celé jeho cestě od pivovaru až po sklenici spotřebitele.

Dalšími oblastmi, v nichž máme bohatou tradici, jsou vývoj a výroba tradičních staročeských výčepních hlav a kohoutů a vývoj a výroba mycích a sanitačních prostředků pro nápojové cesty a pivní sklo, na jejichž vývoji spolupracujeme s odborníky v oblasti hygieny a chemie.

Všechny naše výrobky i služby jsou pokryty flexibilním poprodejním servisem, díky kterému mají naši zákazníci jistotu, že nikdy nezůstanou s případným problémem sami.